Stockholm

Vi arbetar med konferensresor inklusive olika arrangemang åt företag, organisationer, föreningar, nöjesgrupper m fl.

Gabriella Cromnow Svensson, försäljningsansvarig temaresorGabriella Cromnow Svensson
Försäljningsansvarig Tema-och Specialresor
gabriella.cromnow-svensson@vikingline.com

 

 

Peter Rangwe, försäljningsrep StockholmPeter Rangwe
Försäljningsrepr Stockholm
peter.rangwe@vikingline.com

 

 

Patricia ToledanoPatricia Toledano
Försäljningsrepr Stockholm
patricia.toledano@vikingline.com

 

 

Tina Eriksson, försäljningsrepr Seniorförbund föreningarTina Eriksson
Försäljningsrepr Seniorförbund/Föreningar
tina.eriksson@vikingline.com

 

 

Leone Kentsdotter, försäljningsrepr senior och föreningarLeone Kentsdotter
Försäljningsrepr Seniorförbund/Föreningar
leone.kentsdotter@vikingline.com

 

 

Katarina Kneck, försäljningsrepr StockholmKatarina Kneck
Försäljningsrepr Stockholm
katarina.kneck@vikingline.com


Viking Line växel

08-452 41 00